How can we help you?

online advices, divorce, custody, alimony, division of assets

How can we help you?

online advices, divorce, custody, alimony, division of assets

Serdecznie zachęcam do korzystania

z porad online

po wcześniejszym umówieniu terminu.

  • +48 692 677 760
§

About me

Od 10 lat specjalizuję się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego tj. spraw rozwodowych, dotyczących opieki nad dziećmi, alimentów oraz podziału majątku. W trudnym momencie, jakim jest konflikt rodzinny, pomagam Klientom znaleźć właściwe rozwiązania prawne. Współpracuję z psychologami, w celu wypracowania korzystnych rozwiązań procesowych, ze szczególnym uwzględnieniem praw i potrzeb dzieci. Korzystam z pomocy rzeczoznawców majątkowych zajmujących się wyceną spółek i nieruchomości, odpowiadając w ten sposób na potrzeby klientów dokonujących skomplikowanych podziałów majątku.

Reprezentuję Klientów w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz przed organami administracji publicznej. W imieniu moich klientów prowadzę rozmowy ugodowe i wspomagam ich w procesie mediacji.

Najważniejsze w mojej codziennej pracy jest uważne wysłuchanie Klienta i dążenie do optymalnego rozwiązania konkretnego problemu prawnego. W mojej pracy wspierają mnie zaangażowani pracownicy, którzy każdego dnia służą pomocą moim klientom.

Karolina Bodnar

§

Offer

czym się zajmujemy?

Rozwód

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w postępowaniu rozwodowym. Reprezentujemy naszych Klientów w toku rozmów ugodowych oraz negocjacji dotyczących podziału majątku dorobkowego.

Opieka nad dzieckiem

Oferujemy pomoc w kwestiach opieki oraz ustalaniem i wykonywaniem kontaktów. Opracowujemy plany wychowawcze regulujące sprawowanie pieczy nad małoletnimi. Zabezpieczamy interesy klientów dotyczące kontaktów z dziećmi oraz władzy rodzicielskiej.

ALIMENTY

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz orzecznictwie wspomagamy naszych Klientów w ustaleniu realnych oczekiwań alimentacyjnych wzmacniając tym samym ich pozycję w toczącym się sporze.

Podziału majątku

Posiadamy duże doświadczenie procesowe dotyczące podziału majątku. Aktywnie działamy w ramach skomplikowanych postępowań sądowych. W ramach postępowania ugodowego ustalamy wartość poszczególnych składników majątku, uczestniczymy w wizjach lokalnych oraz z zaangażowaniem prowadzimy negocjacje dotyczące podziału majątku.

§

Contact

zadzwoń, lub napisz

KANCELARIA ADWOKACKA KAROLINY BODNAR

ul. Opoczńska 2A/2

02-526 Warszawa

+48 22 266 08 80

+48 692 677 760

numer konta:

75 2490 0005 0000 5410 4914 1716

fax: +48 22 266 08 81